שמות של אנשים הם צירופים של אינטליגנציות שמהם עולות משמעויות ויכולות שונות. שילוב האינטליגנציות (היכולות) המרכיבות את השם המלא של אדם מאפשרות התייחסות למבנה האישיות ופרופיל האינטליגנציות המרכיב את השם. שמו של אדם הוא המגבלה שלו וגם הפתח שלו לצמיחה. שמו של אדם כמו זרע ממנו צומח העץ כולו, על כן צריך לבדוק אם בעל השם מחובר לשמו או שהיה מעדיף להחליפו. במקרה של חוסר שביעות רצון מהשם, הדבר יכול לשקף גם את חוסר שביעות הרצון מהיכולות החבויות באותיות השם. שינוי השם יכול לסייע בשינוי הדימוי העצמי שנוצר עם השם ובעיקר שינוי החוויות שקשורות בו. כאשר אנשים מחזיקים בשמות עם עבר שאינם אוהבים, במקרים רבים שינוי שם יסייע ליכולת של אדם לברוא או לגלות את עצמו מחדש. להתחבר לאינטליגנציה של בראשית ולאינטליגנציות שהיו חסומות רק בגלל הדימוי שהשם העניק לבעליו.

פירוש השם דניאל

האישיות שלך דניאל משלבת בין אינטליגנציה של "זרע", לבין אינטליגנציה של "דרך", לבין אינטליגנציה של "מעשה", לבין אינטליגנציה של "אור", לבין אינטליגנציה של "תשמיש". שילוב זה הינו ייחודי לשם שלך.

דניאל, המפתח הסודי שלך לפתיחת שערי ההצלחה הוא אינטליגנציה של "זרע". המאפיין של אינטליגנציה זו היא "היכולת שלך לשים מניע וכוונה נכונה כזרע ממנו צומחת התוצאה". כדאי להתחיל כל דבר בחיים, עם המפתח הסודי שלך.

השער שהמפתח הסודי שלך פותח בקלות ובמהירות הוא אינטליגנציה של "מגע". המאפיין של אינטליגנציה זו היא "היכולת שלך לשאול שאלות, לחקור ולגלות את העולם דרך מגע לעומקם של דברים".

ההצלחה שלך מובטחת אם תתמיד לחזק את היכולות הבאות:
1. "היכולת שלך להגדיר יעד ואחר כך להפוך את התהליך ליעד, וליהנות מהתהליך".
2. "היכולת שלך ליזום מעשים שמסייעים לך להבחין בין מותר ואסור".
3.  "היכולת שלך להבחין שהעולם הוא מרחב ריק שמתמלא ברצון החופשי שלך".

היכולות שלך באות מהעולם "הגופני" ומהעולם "הרוחני" ומהעולם "השכלי" והם מצביעים על הכיוון ההתפתחותי והמקצועי שלך ובמקרים רבים הם גם מצביעים על הייעוד שלך.

הכוח הפנימי שלך "דניאל" הוא "כוח המחשבה" והוא מזוהה עם הספרה 5  – זו האינטליגנציה הרגשית המעצימה שלך שהמשמעות שלה היא: "היכולת שלך לעצב אמונה באמצעות המחשבה, כדי ליצור מציאות חדשה"חזק.

חשוב לדעת – כאשר קיים חיבור וחיזוק הערכים המייצגים את אותיות השם שלך, גם האישיות שלך מתחזקת והיכולת שלך לפרוץ דרך ולשנות מציאות מתחזקת באופן משמעותי.

לאותיות העבריות יש נשמה.
אפשר לחוש אותן, לדבר איתן,
לגלגל אותן על הלשון, לטעום אותן, לשחק בהן, לרפא בהן, לכתוב שירים, לנסח סיפורים, לערוך ספרים. 
ואפשר ליצור איתן מציאות.

איך לפרש את השם שלך?

הדרך בה פירשנו את השם שלך וגם בדקנו את היכולות הטבעיות שלך היא כך:

רשמנו את אותיות השם שלך וליד כל אות רשמנו את היכולת כפי שמופיעות בטבלת 32 האינטליגנציות והיכולות, זו הדרך לדעת מה הן היכולות הטבעיות הכוללות את השם שלך.

אם יש אותיות שחוזרות פעמיים בשם שלך, זה הסימן שהיכולת הזו כפולה.

האות הראשונה בשם שלך מצביעה על היכולת שמובילה כל תהליך בחייך.

האות האחרונה בשם שלך מצביעה על המטרה שלך בחיים.

האותיות האמצעיות בשם שלך מצביעות על הכלים באמצעותם אתה מגשים את המטרות שלך.

כאשר תתחבר ליכולות הקשורות לשם שלך, תוכל לפרוץ דרך במהירות ובקלות.

שתפו חברים